Pramogos

Komfortabilūs vestuviniai bateliai: kaip juos išsirinkti?

vestuviniai bateliaiVestuviniai bateliaivienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos nuotaka renkasi savo vestuvėms. Sakoma, kad tik pasirinkus tinkamą avalynę galime būti tikri, jog ėjimas bus vienas malonumas. Ir šiuo atveju tikrai nėra svarbu, ar reikalingi bateliai bus skirti vestuvėms, ar kokiai kitai prabangiai progai, galiausiai – kasdieninei išvykai į lauką. Reikia pabrėžti, jog esant ypač dideliam pasirinkimui visada bus galima rasti tinkamiausią variantą. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog batelių yra tiek daug, tad tikrai nesunkiai atrasime tokį variantą, kuris leistų kojai patogiai jaustis su turima avalyne. Visgi, jei esate šiek tiek netradicinės kojos savininkė (netradicinė reikštų tai ne 37 dydžio mažutė kojytė) – tokiu atveju paieškos gali užsitęsti.

Kokios reikia pakulnės bateliams ?

Vestuviniai bateliai, savaime aišku, turi būti puošnūs, taigi vertėtų paieškoti tokių, kurie savo grožiu patrauktų aplinkinių dėmesį. Didžioji dalis moterų renkasi aukštakulnius, kadangi mano, jog jie geba gražiausiai pabrėžti dailias kojas. Taigi, siūlome atkreipti dėmesį į tai, kokią suknelę ruošiatės dėvėti per šventę. Jeigu trumpą, tuomet taip – imkite batelius su aukšta pakulne (jeigu visgi nemėgstate aukštakulnių, tokiu atveju alternatyvus pasirinkimas bus platformos). Ant aukštų kulnų kojos tikrai labai greitai pavargs , taigi geriau apsidrauskite ir pasirinkite kuo patogesnius batelius.

Pagražinimai ir kitos smulkmenėlės

Kiekviena moteris tikrai žino, kokie vestuviniai bateliai yra patys patogiausi jos kojoms. Atsižvelgdama į savo poreikius ji ima ir ieško priimtiniausio varianto. Dabartinės tendencijos rodo, jog didžioji dalis moterų perka vis tik per mažus batelius. Kad taip nenutiktų ir jums, siūlome renkantis batelius atkreipti dėmesį į kai kuriuos veiksnius. Taip tikrai jausite, kad jūsų pasirinkti vestuviniai bateliai bus labai patogūs.

Kad vestuviniai bateliai turėtų visas patogumo savybes, jie privalo:

  1. Nespausti kojos ilgio prasme.

  2. Negali būti per siauri (įsigijus per siaurus, iškraipysite pado kaulą).

  3. Kulnas turi būti patogioje padėtyje. Jeigu pajausite kietumą – bateliai jums netinkami.

  4. Pirštai bet kuriuo atveju negali remtis. Geriau pasirinkite kiek didesnius, bet ne per mažus.

  5. Medžiaga ne mažiau svarbi, ji turi būti maloni odai.

  6. Įvairūs papuošimai negali kliudyti jaustis komfortabiliai.

Geri bateliai užtikrina, kad kiekvieną dieną vaikščiotumėte tarsi skrisdama. Tinkamas pasirinkimas – geras rezultatas.

Leave a Reply