Pramogos

Geriausios vietos klasės susitikimui

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina laikas klasės susitikimui. Visi jo laukia ir niekas nenori jo praleisti. Juk tiek metų praleista kartu su tais pačiais žmonėmis! Bet klasės susitikimai neįvyksta šiaip sau ir neatsiranda iš niekur – juos būtina suorganizuoti. O tam reikalinga ne tik iniciatyva, bet ir žinios. Reikia turėti daug žinių – apie organizavimo ypatumus, įvairias kainas, klasiokų būvimo vietas ir panašiai. Bet šiandien norime pakalbėti tik apie vieną konkrečią vietą – kur geriausia organizuoti klasės susitikimus.

Žinoma, daug pasakyti konkrečių detalių negalime, nes viskas priklausys nuo susitikimo vietos, miesto ar net šalies. Todėl esame priversti kalbėti kažkiek bendromis frazėmis.

Kas šauna į galvą pirmiausia, tai yra eilinis pasisėdėjimas pirtyje. Turbūt tokius atsimineta dar nuo tų pačių mokyklos laikų. Tai ne tik sukurs tinkamą atmosferą pokalbiams ir panašiai. Be visų smagumų, tai gali sukurti nostalgišką atmosferą, kas gali padaryti jūsų susitikimą su klasės draugais dar ypatingesnį.

Bet šito, dar galime kalbėti apie susitikimus gryname ore. Pavyzdžiui, puikus sprendimas organizuoti susitikimą vasaros laikotarpiu arba šalyje, kurioje bet kuriuo metų laiku yra šilta. Tačiau kadangi visi jūsų klasiokai tikriausiai buvo lietuviai, tai sunku tikėtis, kad tokį susitikimą pavyktų suorganizuoti. Todėl geriausia tiesiog pasirinkti vasaros laikotarpį ir susitikti sutartoje vietoje gamtoje. Vėlgi, tai kažkas panašaus į eilinius pasisedėjimus mokyklos laikais, todėl tas pats nostalgijos jausmas gali užplūsti kiekvieną iš dalyvių.

Tokie yra du dažniausi ir populiariausi sprendimai klasės sutikimui. Bet ar verta išradinėti dviratį, jei visi ir taip jau yra patenkinti rezultatais?

Leave a Reply